در پی

پست آقای دکتر صفایی نژاد در رابطه با کنترل کردن زمان اپلیکیشن های تلفن همراه که خیلی برای من جالب و حیاتی بود. چون تاقبل از این من مجبور بودم برای استفاده از بعضی اپ ها قبلش تایمر گوشیم رو تنظیم کنم. که از وقتم درست استفاده بکنم خصوصاً امسال که باز هم یکی از اهدافم هست . کاهش زمان استفاده از فضای مجازی

رفتم سراغ گوشیم و قابلیت های جالبی پیدا کردم. یکیش همونی بود که دکتر فرمودند موارد دیگه هم اینه که شما میتونید برای هر اپ زمان مشخصی تعیین کنید که توی اون روز مجاز به استفاده از اون هستید. مثلاً اینستا فقط 15 دقیقه، اگر بیشتر از اون حد بشه برای بار اول ازتون سوال میکنه آیا مایل به افزایش زمان هستید. اگر زمان رو افزایش بدید و باز هم تموم بشه دیگه ازتون سوال نمیکنه بلکه قفل میشه :)) راهشم اینه که دوباره برید تنظیمات و زمانش رو افزایش بدید. این از این

مورد بعدی که بازم بنظرم جالب اینه که میتونید باتری تون رو هم مدیریت کنید گزینه focus mode اونجا میتونید مثل حالت safe ویندوز برای خودتون یه فضای مخصوص درست کنید که فقط بعضی از اپلیکیشن ها کار بکنند نه بیشتر (ما بقی قفل میشن)

گزینه آخر هم برای استفاده از والدین برای کودکان که خوب چون به کارم نمیومد زیاد کنکاش نکردم =)) اما گویا در آپدیت جدید اندروید (10) این گزینه اضافه شده برای اندروید 9 همچین قابلیتی وجود نداره.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها